Paris'te Kar Duvar Kağıdı

Ücretsiz ekran kağıdı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.9 MB
  • Version 2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Live Wallpapers and Backgrounds
Pariste ücret ödemeden gezinmek diyebiliriz.

Androidinize değişiklik oluşturacak bu programla artık herkes daha farklı hissedecek. Kendinizi dinleyin ve çocukluğunuzu asla kendinizden ayırmayın. Eski zamanlardaki gibi. Her telefona uygun olan bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Görüntü olarak telefonunuza yenilik getirecek bu programla artık çok daha keyifli hissetmeniz mümkün.

Eğer romantik biriyseniz bu duvar kağıtları sizin için mükemmel bir seçim. Dünyadaki en güzel şehirlerden birinin kar taneleri ile kaplanışını seyredin. Bunlar piyasadaki en güzel canlı kış duvar kağıtlarıdır. Ekranınızı kar ve buz ile kaplayın, dondurun! Fransa'nın en güzel fotoğraflarını kendi akıllı telefonlarınızın arkaplanında görün. Eğer Paris'in kış manzarasını ve kar yağışını arıyorsanız daha fazla aramanıza gerek yok - piyasadaki en yeni ve en iyi uygulamayı yükleyin ve ekranınızı süsleyin! Bir çok ?kar tanesi? izinizi kaplarken Eyfel Kulesi'ni görün, Louvre Müzesi'ni gezin, Zafer Takı'nın altında yürüyün! Eğer romantik ruh hali içindeyseniz bu uygulama size göre! Bütün gece Eyfel Kulesi'ne kar yağışını izleyin, hem de evinizden çıkmadan! Bu şahane kış şöleni canlı duvar kağıdıyla hiç üşümeyeceksiniz!

Bir çok kişinin hayallerini süsleyen bu kokteyllere bir nebzede olsa duygularını bastırabilecek bir uygulamadır. Bu mükemmel özellikteki programa siz de hemen sahip olabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu programa ulaşmak için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Gerisi çok kolay. İnmesini bekleyin ve hemen programı kullanmaya başlayın. Eğlenceli ekran duvarınıza merhaba deyin.

Paris'te Kar Duvar Kağıdı indir